Contact

Arte vizuale - Cristian Neagoe cristian@streetdelivery.ro / Alina-Daniela Istrate ialinadaniela@yahoo.co.uk / Dragos Petrache mazodragos@gmail.com
Societate civila, ecologie, mediu - Monica Grigore monica@streetdelivery.ro / Codin Oraseanu codin@streetdelivery.ro / Valentin Sălăgeanu vlahata@gmail.com 
Arhitectura, urbanism, design urban si peisagistica - Ioana Maria Rusu ioana@streetdelivery.ro / Raluca Munteanu raluca.mn@gmail.com / Mirela Duculescu mduculescu@yahoo.com
Activitati pentru copii - Monica Grigore monica@streetdelivery.ro
Teatru, dans, performance - Ana Niculescu ana@streetdelivery.ro
Piata Street Delivery - Daniel Voinea daniel@streetdelivery.ro
Muzica - Codin Oraseanu codin@streetdelivery.ro
Young Music - Codin Oraseanu codin@streetdelivery.ro