Program ARTE VIZUALE - Street Delivery 2021 - Bucuresti

arte vizuale - Vineri, 14 iunie 2013
Eveniment Autor Ora
Bucureștiul: Saga Castei Geruizilor Corporația de Comics SEFEU 07:00-20:30
Atelier de creație SPUNK - Think Ink. SPUNK Tattoo 09:00 - 23:00
Arhaic Cătălin Soare (John.S) 09:00-17:30
Covor urban Oana Boboc 09:00-21:00
Where did the color go? Alexandra Albu, Oana Parache 09:00-21:00
Harap Alb continuă Editura HAC!BD 09:00-21:00
Comics în stradă Revista COMICS 09:00-21:00
Goliciunea e circulară WOOD BE NICE 09:00-21:30
Sculptură în coaja de ou Brătescu Daniel 10:00-20:00
Creaturi Draguțe Creaturi Draguțe 10:00-20:00
Standul de reviste al Corporaţiei de Comics Sefeu Corporația de Comics SEFEU 10:00-20:00
ArtStyleMove ArtStyleMove Seusan Cristian 10:00-22:00
Salutări din București Apostol Sebastian 10:00-22:00
Make your Urbanland a Wonderland Catalin Laie ( Lartist ) 10:00-23:00
Spaţiu expandat - Ţinut interior Asociatia Volum Art 10:00-23:00
Contempora Asociația Contempora 10:00-24:00
Compulsive Drawers Laura Leonte 11:00-19:00
Romanian Papergirl Romanian Papergirl 11:00-21:00
Mănăstiri rupestre din Basarabia Institutul ,,Fraţii Golescu" pentru relaţii cu românii din străinătate 11:00-22:00
Ignorart Gabriel Barbu 12:00-21:00
Post Industrial Stories Ioana Cîrlig, Marin Raica 12:00-22:00
Mind Readers Breslo 13:00-20:00
Visual Playground Voluntari pentru Idei si Proiecte (Visual Playground) 16:00-18:00
Colorimetrul Cultural Organizația Voluntari pentru Idei și Proiecte 16:00-20:00
TRAIART - Înceracă arta! Traian Marcu 17:00-19:00
Clubul Fetelor Frumoase Ștefania Zoican 18:00-20:00
Experimentul extrasenzorial Asociația Artextract 18:00-22:00
arte vizuale - Sambata, 15 iunie 2013
Eveniment Autor Ora
Bucureștiul: Saga Castei Geruizilor Corporația de Comics SEFEU 07:00-20:30
Atelier de creație SPUNK - Think Ink. SPUNK Tattoo 09:00 - 23:00
Arhaic Cătălin Soare (John.S) 09:00-17:30
Where did the color go? Alexandra Albu, Oana Parache 09:00-21:00
Harap Alb continua Editura HAC!BD 09:00-21:00
Comics în stradă Revista COMICS 09:00-21:00
Covor urban Oana Boboc 09:00-21:00
Goliciunea e circulară WOOD BE NICE 09:00-21:30
Clubul Fetelor Frumoase Ștefania Zoican 10:00-12:00; 18:00-20:00
Standul de reviste al Corporatiei de Comics Sefeu Corporația de Comics SEFEU 10:00-20:00
Sculptură în coaja de ou Brătescu Daniel 10:00-20:00
Creaturi Draguțe Creaturi Draguțe 10:00-20:00
ArtStyleMove ArtStyleMove Seusan Cristian 10:00-22:00
Salutari din București Apostol Sebastian 10:00-22:00
Make your Urbanland a Wonderland Catalin Laie ( Lartist ) 10:00-23:00
Spatiu expandat - Ţinut interior Asociatia Volum Art 10:00-23:00
Contempora Asociația Contempora 10:00-24:00
La taclale-n portbagaj Asociația Quantic 10:30 - 20:00
Compulsive Drawers Laura Leonte 11:00-19:00
Romanian Papergirl Romanian Papergirl 11:00-21:00
Mănăstiri rupestre din Basarabia Institutul ,,Fraţii Golescu" pentru relaţii cu românii din străinătate 11:00-22:00
Post Industrial Stories Ioana Cîrlig, Marin Raica 11:00-23:00
Ignorart Gabriel Barbu 12:00-21:00
Arta și caligrafie pe corp Bogdan Surugiu 12:00-22:00
Mind Readers Breslo 13:00-20:00
Visual Playground Voluntari pentru Idei si Proiecte (Visual Playground) 16:00-18:00
Colorimetrul Cultural Organizația Voluntari pentru Idei și Proiecte 16:00-20:00
TRAIART - Înceracă arta! Traian Marcu 17:00-19:00
Experimentul extrasenzorial Asociația Artextract 18:00-22:00
arte vizuale - Duminica, 16 iunie 2013
Eveniment Autor Ora
Bucureștiul: Saga Castei Geruizilor Corporația de Comics SEFEU 07:00-20:30
Atelier de creație SPUNK - Think Ink. SPUNK Tattoo 09:00 - 23:00
Arhaic Cătălin Soare (John.S) 09:00-17:30
Where did the color go? Alexandra Albu, Oana Parache 09:00-21:00
Harap Alb continuă Editura HAC!BD 09:00-21:00
Comics în stradă Revista COMICS 09:00-21:00
Covor urban Oana Boboc 09:00-21:00
Goliciunea e circulară WOOD BE NICE 09:00-21:30
Clubul Fetelor Frumoase Ștefania Zoican 10:00-13:00; 18:00-20:00
Standul de reviste al Corporatiei de Comics Sefeu Corporația de Comics SEFEU 10:00-20:00
Sculptură în coaja de ou Brătescu Daniel 10:00-20:00
Creaturi Draguțe Creaturi Draguțe 10:00-20:00
ArtStyleMove ArtStyleMove Seusan Cristian 10:00-22:00
Salutări din București Apostol Sebastian 10:00-22:00
Studio Basar Cutia cu scule 10:00-22:00
Make your Urbanland a Wonderland Cătălin Laie ( Lartist ) 10:00-23:00
Spaţiu expandat - Ţinut interior Asociaţia Volum Art 10:00-23:00
Contempora Asociația Contempora 10:00-24:00
La taclale-n portbagaj Asociația Quantic 10:30 - 20:00
La taclale-n portbagaj Asociația Quantic 10:30-20:00
Compulsive Drawers Laura Leonte 11:00-19:00
Romanian Papergirl Romanian Papergirl 11:00-21:00
Mănăstiri rupestre din Basarabia Institutul ,,Fraţii Golescu" pentru relaţii cu românii din străinătate 11:00-22:00
Ignorart Gabriel Barbu 12:00-21:00
Arta și caligrafie pe corp Bogdan Surugiu 12:00-22:00
Post Industrial Stories Ioana Cîrlig, Marin Raica 12:00-22:00
Mind Readers Breslo 13:00-20:00
Visual Playground Voluntari pentru Idei si Proiecte (Visual Playground) 16:00-18:00
Colorimetrul Cultural Organizația Voluntari pentru Idei și Proiecte 16:00-20:00
TRAIART - Înceracă arta! Traian Marcu 17:00-19:00
Experimentul extrasenzorial Asociația Artextract 18:00-22:00