Program ATELIERE - Street Delivery 2019 - Bucuresti

ateliere - Vineri, 14 iunie 2013
Eveniment Autor Ora
ToyColor şi Panini la Street Delivery Dacris 14:00 - 18:00
Jocurile copilăriei Trenul din Franţa 16:00-19:00
Atelier de linogravură, Atelier de ţesut, Roata olarului Asociaţia Gaşpar, Baltasar & Melchior şi Şcoala Agatonia 16:00-21:00
Atelierele Creative Arts Creative Arts 17:00-21:00
ateliere - Sambata, 15 iunie 2013
Eveniment Autor Ora
Atelier de construcţie şi decorare jucării din lemn Florin Poptean
Modelează oraşul perfect Amos Romania 10:00-14:00
Re-jucaria kihi-kiha 10:00-22:00
Atelier de linogravura, Atelier de tesut, Roata olarului Asociatia Gaspar, Baltasar & Melchior si Scoala Agatonia 10:30-21:30
ToyColor si Panini la Street Delivery Dacris 11:00 - 18:00
O sacosa in dar Madalina Ene 11:00-15:00
Sa invatam copiii sa protejeze animalele VIER PFOTEN Romania 11:00-18:00
SOS Masina cu Jucarii SOS Satele Copiilor Romania 11:00-18:00
ORASUL FRUMOS AL COPIILOR Corina Theodorescu & prietenii arhitecti 11:00-18:00
CRESTE PRIN ARTA! Teatrul National de Opereta „Ion Dacian” 11:00-18:00
Jocurile copilariei Trenul din Franta 11:00-19:00
Atelierele Creative Arts Creative Arts 11:00-21:00
MUSHTE Cuzina 15:00-17:00
Pe urmele arhitectului Cristofi Cherchez prin Bucuresti Asociatia Istoria Artei 17:00-19:00
ateliere - Duminica, 16 iunie 2013
Eveniment Autor Ora
Modelează oraşul perfect Amos Romania 10:00-14:00
Re-jucăria kihi-kiha 10:00-22:00
ToyColor şi Panini la Street Delivery Dacris 11:00 - 18:00
Atelierul de pânză ViitorPlus – asociaţia pentru dezvoltare durabilă 11:00 - 18:00
Pe urmele arhitectului Cristofi Cherchez prin Bucureşti Asociaţia Istoria Artei 11:00-13:00
Atelier MotivART Asociaţia Senzo 11:00-15:00
Oraşul colorat Raluca Preda 11:00-16:00
Să învăţăm copiii să protejeze animalele VIER PFOTEN România 11:00-18:00
Miniacus Miniacus 11:00-18:00
Jocurile copilăriei Trenul din Franţa 11:00-19:00
Ateliere de percuţie Ikhaya Drum 12:00-17:00
Atelier de linogravura, Atelier de ţesut, Roata olarului Asociaţia Gaşpar, Baltasar & Melchior şi Şcoala Agatonia 13:00-21:00
Magia educaţiei prin joc Asociaţia Lume Bună 15:00-19:00
Trebuie să descoperim! Copiii au vise şi drepturi! Mădălina Ciocoiu, Alin Ivan 17:00-19:00